MASZ PYTANIE?
ZADZWOŃ: 500 072 450

INFORMACJE TECHNICZNE

Planowanie:
Wizualizacja to tylko początek zarys kuchni – architektura. Po tym musi nastąpić konstrukcja. Państwa kuchnia zostanie zaplanowana i wykonana w oparciu o profesjonalny program do projektowania korpusów DYNALOG. Wymiary frontów, miejsca montażu, dobór okuć jak systemy szuflad, podnośniki do frontów górnych, zawiasów nie będą na pewno przypadkowy.

Rozkrój obróbka frontów formatek korpusów:
Firma nie zleca rozkroju czy oklejania w hurtowniach płyt laminowanych. Te czynności wykonywane są na miejscu przy użyciu posiadanego zaplecza technicznego. Dzięki temu ma pewność do trwałości połączeń a ewentualne błędy czy wady korygowane są natychmiast.

Ponadto część formatek z uwagi na zastosowanie prawidłowej technologii wymaga wykonania nawiertów przed oklejaniem obrzeżami PCV. Cała obróbka frontów (zawiasy, systemy szuflad, uchwyty, podnośniki) jak i formatek (prowadniki zawiasów, serie otworów pod półki w systemie 32 mm, prowadnice szuflad, podnośniki typu aventos) odbywa się mechanicznie przy użyciu specjalistycznych wiertarek wielowrzecionowych.

Niezależnie od standardu wszystkie korpusy są wzmacniane. Łączenia korpusów odbywa się za pomocą dybli i konfirmantów. Miejsca widoczne dyble klejone w seriach po 3 szt ( po zamontowaniu kuchni brak jest widocznych elementów złącznych).

Krawędzie elementów formatek oklejane są na oklejarce prostoliniowej obrzeżem PCV 1 mm z fazą. Do oklejania używany jest wyłącznie najwyższej jakości klej firmy HENKEL dozowany w ilości zapewniające odpowiednie połączenie materiałów.

Każdy klient ma prawo kontroli - wglądu w czasie realizacji zamówienia celem upewnienia się o stanie zaawansowania czy należytym wykonywaniu mebli.